Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 28.8., čtvrtek: 29.8.

Kozí kaše rýžová

ČR

Goldim

128 Kč

225 g

Kozí kaše vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Obilno-mléčná kaše s kojeneckým kozím mlékem RÝŽOVÁ je vhodná od ukončeného 4. měsíce věku, jako součást vyvážené smíšené stravy, která netvoří jediný zdroj výživy kojenců a malých dětí. Vhodná i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých.

RÝŽOVÁ INSTANTNÍ MOUKA je první volbou při zařazování obilovin do jídelníčku kojenců. Představuje významný zdroj energie při vynikající stravitelnosti v důsledku lineární struktury škrobových molekul. Dalšími přednostmi jsou téměř nulové množství tuku a nepřítomnost glutenu – lepku. Přednosti rýže: vynikající zdroj škrobových polysacharidů pro bezezbytkové trávení bílkoviny bez přítomnosti lepkové frakce vhodné i pro nemocné celiakií pomáhá regulovat optimální hladinu krevního cukru.

Složení:
instantní rýžová mouka; pokračovací mléčná kojenecká výživa (plnotučné kozí mléko, laktóza, syrovátkové proteiny kozího mléka, maltodextrin, rostlinné oleje, Orafti Synergy1, retinylpalmitát); dextróza; laktóza; minerální látky (mléčnan vápenatý, mléčnan železnatý, jodičnan sodný); vitaminy (kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferylacetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, cholekalciferol).

Copyright © Badeko.cz 2019