Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 20.10., čtvrtek: 21.10.

Kozí kaše

Kozí kaše

V době narůstajících alergií a intolerance některých složek potravin je důležité umožnit dětskému organismu postupné “seznámení“ se všemi složkami budoucí stravy, a to v pravý čas – tedy v době otevřeného “okna příležitosti”. „OKNO PŘÍLEŽITOSTI“ lze charakterizovat jako období v životě miminka, kdy je nutné začít se zaváděním prvních příkrmů se složkami, na které se musí v organismu vytvořit trávicí mechanismy nezbytné pro správné trávení i vývoj dítěte. Minimalizuje se tak riziko vzniku nesnášenlivosti potravin (riziko vzniku potravinové alergie).

KOZÍ KAŠE jsou svým jedinečným složením ideální pro zařazení do stravy dětí již od ukončeného 4. měsíce (Kozí kaše rýžová) a jsou určeny pro nastartování správného trávení mléka jiného než mateřského! Zařazením KOZÍCH KAŠÍ do jídelníčku Vašeho dítěte posílíte správný vývoj jeho trávicího systému, který kromě trávení zároveň rozhoduje i o celkové odolnosti vůči vzniku nejrůznějších alergií nejen v dětském věku.

Produkty

Kozí kaše kukuřično-rýžová s broskví a dýní

Kozí kaše kukuřično-rýžová s broskví a dýní Akce
ČR
128 122 Kč
225 g  
Kozí kaše kukuřično-rýžová vhodná pro děti od ukončeného 5. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Kozí kaše ovesná se švestkami a jablkem

Kozí kaše ovesná se švestkami a jablkem
ČR
128 Kč
225 g  
Kozí kaše ovesná se švestkami a jablkem vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Kozí kaše vícezrnná s borůvkami

Kozí kaše vícezrnná s borůvkami
ČR
128 Kč
225 g  
Kozí kaše vícezrnná s borůvkami vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Kozí kaše krupicová

Kozí kaše krupicová
ČR
128 Kč
225 g  
Obilno-mléčná kaše s kozím mlékem vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Copyright © Badeko.cz 2021