Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 20.11., čtvrtek: 21.11.

Ekologická drogerie

Ekologická drogerie

V této kategorii naleznete ekologickou drogerie české firmy Feel Eco. Zásadami firmy jsou hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s efektivností produktů při praní prádla nebo úklidu. Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi.. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech, obaly jsou z recyklovatelných materiálů.

Základním měřítkem je nám certifikační proces EU eco-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků eco-labelu.
 
Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak méně spotřebováváte a tím šetříte vaší peněženku a současně naši společnou planetu. Prostředky jsou zároveň účinné již při nízkých teplotách, doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, čímž tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 
Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte si kvalitu produktů Feel Eco, a zařaďte se mezi spotřebitele, kterým není jedno jak a kde žijí.

Kategorie

Produkty

Aviváž Baby

Aviváž Baby Akce
ČR
93 65 Kč
1 l  
Feel Eco aviváž Baby, lahev 1l. MIN.TRVANLIVOST 6.9.2019.

Sprchový gel Limetka & Bambus

Sprchový gel Limetka & Bambus Akce
ČR
99 79 Kč
300 ml  
Feel Eco sprchový gel Limetka & Bambus, balení 300ml.

Tekuté mýdlo s Arnikou

Tekuté mýdlo s Arnikou Akce
ČR
72 69 Kč
300 ml  
Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou, BALENÍ 300ml.

Aviváž ovoce

Aviváž ovoce Akce
ČR
84 76 Kč
1 l  
Feel Eco aviváž ovoce, lahev 1l. MIN.TRVANLIVOST 24.11.2019.

Copyright © Badeko.cz 2019