Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 26.2., čtvrtek: 27.2.

Ekologická drogerie

Ekologická drogerie

V této kategorii naleznete ekologickou drogerie české firmy Feel Eco. Zásadami firmy jsou hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s efektivností produktů při praní prádla nebo úklidu. Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi.. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech, obaly jsou z recyklovatelných materiálů.

Základním měřítkem je nám certifikační proces EU eco-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků eco-labelu.
 
Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak méně spotřebováváte a tím šetříte vaší peněženku a současně naši společnou planetu. Prostředky jsou zároveň účinné již při nízkých teplotách, doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, čímž tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 
Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte si kvalitu produktů Feel Eco, a zařaďte se mezi spotřebitele, kterým není jedno jak a kde žijí.
 
Kromě produktů Feeleco jsme také zařadili produkty od bylinkářky Kateřiny Tišerové, která se věnuje výrobě mastí a tinktur.

Kategorie

Produkty

Konopná mast

Konopná mast
ČR
235 Kč
120 g  
Domácí konopná mast, lahvička 120g.

Měsíčková mast

Měsíčková mast
ČR
119 Kč
70 g  
Měsíčková mast s kostivalem a tymiánem, sklenice 70g.

Tekuté mýdlo s Arnikou

Tekuté mýdlo s Arnikou Akce
ČR
72 68 Kč
300 ml  
Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou, BALENÍ 300ml.

Sprchový gel LEVANDULE & YLANG-YLANG

Sprchový gel LEVANDULE & YLANG-YLANG Akce
ČR
99 59 Kč
300 ml  
Feel Eco sprchový gel LEVANDULE & YLANG-YLANG, balení 300ml. MIN.TRVANLIVOST 16.1.2019.

Janův olej

Janův olej
ČR
152 Kč
115 ml  
Olej z třezalky tečkované, sklenice 0,115 L.

Tinktura z kostivalu lékařského

Tinktura z kostivalu lékařského
ČR
152 Kč
115 ml  
Kostivalová tinktura s arnikou a konopím, sklenice 0,115 L.

Copyright © Badeko.cz 2020