Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 20.10., čtvrtek: 21.10.

Ekologická drogerie

Ekologická drogerie

V této kategorii naleznete ekologickou drogerie české firmy Feel Eco. Zásadami firmy jsou hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s efektivností produktů při praní prádla nebo úklidu. Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi.. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech, obaly jsou z recyklovatelných materiálů.

Základním měřítkem je nám certifikační proces EU eco-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků eco-labelu.
 
Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak méně spotřebováváte a tím šetříte vaší peněženku a současně naši společnou planetu. Prostředky jsou zároveň účinné již při nízkých teplotách, doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, čímž tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 
Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte si kvalitu produktů Feel Eco, a zařaďte se mezi spotřebitele, kterým není jedno jak a kde žijí.
 
Kromě produktů Feeleco jsme také zařadili produkty od bylinkářky Kateřiny Tišerové, která se věnuje výrobě mastí a tinktur.

Kategorie

Produkty

Konopná mast

Konopná mast
ČR
235 Kč
100 g  
Domácí konopná mast, lahvička 100g.

Měsíčková mast

Měsíčková mast
ČR
119 Kč
70 g  
Měsíčková mast s kostivalem a tymiánem, sklenice 70g.

Janův olej

Janův olej
ČR
152 Kč
100 ml  
Olej z třezalky tečkované, sklenice 0,1 L.

Prací gel Baby 1,5l

Prací gel Baby 1,5l
ČR
229 Kč
1,5 l  
Feel Eco prací gel Baby, nádobí 1,5l.

Univerzální čistič

Univerzální čistič
ČR
109 Kč
1 l  
Feel Eco univerzální čistič, balení 1l.

Prášek do myčky

Prášek do myčky
ČR
209 Kč
860 g  
Feel Eco prášek do myčky 43 dávek, balení 860g.

WC čistič

WC čistič
ČR
83 Kč
750 ml  
Feel Eco WC čistič, lahev 750ml.

Univerzální prací prášek

Univerzální prací prášek
ČR
105 Kč
660 g  
Feel Eco univerzální prací prášek 11 dávek, krabice 660g.

Copyright © Badeko.cz 2021