Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 25.4., čtvrtek: 26.4.

BIO Čaje

BIO Čaje
Čaje z ekologického zemědělství firmy SONNENTOR. Ta již třetí desetiletí působí na českém trhu s biopotravinami. Patří mezi průkopníky kontrolovaného ekologického zemědělství v České republice.
 

SONNENTOR s.r.o. je česko-rakouská firma, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla založena Tomášem Mitáčkem a Johannesem Gutmannem roku 1992 a nachází se v jihomoravské vinařské vesnici Čejkovice. Její hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a oboustraně výhodná spolupráce obchodní a zpracovatelské společnosti spolu s biopěstiteli. Základním motivem je zpracování a výroba produktů z kontrolovaného ekologického zemědělství – jakožto jediná možná alternativa průmyslovému velkozemědělství se všemi jeho problémy. Kromě aktivní podpory ekologického zemědělství a zpracování bioproduktů oživuje tzv. „brownfields“, což znamená, že revitalizuje staré výrobní areály, které přestaly plnit původní funkci, pro kterou byly v dřívějšku postaveny a vnáší do nich nový život. Nestaví tedy na „zelené louce“ a nezabírá tak další zemědělskou půdu.

V současnosti firma úzce spolupracuje s přibližně 30 biofarmáři z celé České republiky, zaměstnává přes 100 zaměstnanců a ve spolupráci s mateřskou firmou v Rakousku vyváží zboží do více než 50 států po celém světě. 25% produkce je určeno pro místní trh, který zahrnuje i Slovensko, Polsko, Maďarsko, Pobaltské republiky a Ukrajinu.

Garance kvality firmy, při výrobě čajů a koření vycházejí nejvíce z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách. Vždy je znám původ surovin, ze kterých je sestaven každý z produktů. Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí dílo, jehož výsledkem jsou byliny bez reziduí agrochemikálií nebo geneticky modifikovaných organismů. Pouze z takových surovin vznikají šetrným zpracováním čaje, koření a bylinné směsi, které nejen že plně odpovídají ekologickým standardům, ale i přísným podnikovým požadavkům na kvalitu, udržitelnost a poctivost.

Produkty

BIO kombucha citron

BIO kombucha citron
BIO
50 Kč
500 ml  
BIO kombucha citron Stevikom, lahev 500 ml.

BIO Balzám na nervy

BIO Balzám na nervy
BIO
75 Kč
27 g  
Čaj Balzám na nervy SONNENTOR, balení 27g

BIO Rooibos

BIO Rooibos
BIO
84 Kč
100 g  
Rooibos SONNENTOR, balení 100g

BIO Černý čaj Darjeeling

BIO Černý čaj Darjeeling
BIO
112 Kč
100 g  
Černý čaj Darjeeling SONNENTOR, balení 100g

BIO earl grey

BIO earl grey
BIO
98 Kč
90 g  
Earl Grey SONNENTOR, balení 90g.

BIO Raráškův čaj - Polštářová bitva

BIO Raráškův čaj - Polštářová bitva
BIO
68 Kč
20 g  
Raráškův čaj - Polštářová bitva porcovaný SONNENTOR, balení 20g

BIO meduňkový čaj

BIO meduňkový čaj
BIO ČR
75 Kč
50 g  
BIO meduňka čaj, SONNENTOR 50g

BIO Yerba maté

BIO Yerba maté
BIO
92 Kč
90 g  
Yerba maté SONNENTOR, balení 90g

Copyright © Badeko.cz 2018