Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 22.9., čtvrtek: 23.9.

Sonnentor

Sonnentor

BIO čaje od českého výrobce

SONNENTOR s.r.o. je česko-rakouská firma, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla založena Tomášem Mitáčkem a Johannesem Gutmannem roku 1992 a nachází se v jihomoravské vinařské vesnici Čejkovice. Její hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a oboustraně výhodná spolupráce obchodní a zpracovatelské společnosti spolu s biopěstiteli. Základním motivem je zpracování a výroba produktů z kontrolovaného ekologického zemědělství – jakožto jediná možná alternativa průmyslovému velkozemědělství se všemi jeho problémy. Kromě aktivní podpory ekologického zemědělství a zpracování bioproduktů oživuje tzv. „brownfields“, což znamená, že revitalizuje staré výrobní areály, které přestaly plnit původní funkci, pro kterou byly v dřívějšku postaveny a vnáší do nich nový život. Nestaví tedy na „zelené louce“ a nezabírá tak další zemědělskou půdu.

"Mícháme pro vás čaje z těch nejlepších bylin. My ze Sonnentoru klademe důraz na to, aby zůstala zachována tajemná přírodní síla, jež se skrývá v jemných květech a listech. Staráme se o to, abyste tento malý zázrak přírody lahodné vůně a jemné chuťové variace pocítili ve svém čajovém šálku.

„Tady roste radost“ – motto produktů, které nesou logo smějícího se slunce. Naše tajemství je velmi jednoduché. Spoléháme na to, co příroda sama vyprodukuje. Z přírodních vůní, chutí a barev vytváříme čajové směsi a koření, které okouzlí lidské smysly. Vycházíme z prastarých znalostí o bylinkách a tvoříme překvapivé kreace. Ručíme za čerstvost, nejvyšší kvalitu a šetrné ruční zpracování.

Naslouchejte kouzlům přírody. Naše čaje vyprávějí prastaré příběhy. Čajové směsi podle Hildegardy z Bingenu vyzařují klášterního ducha. Koření života roste v kuchyňské zahrádce. Sušené květy, semínka a kořeny nás posílají na cestu za čajovými kulturami. Exotická koření přinášejí širý svět k nám domů. Doprovoďte nás na této cestě a nechte se okouzlit...

Se všemi svými partnery obchodujeme v duchu fair trade. Přímý obchod spočívá v tom, že nakupujeme surovinu přímo od pěstitelů. Zásadním kritériem je například poctivá výkupní cena suroviny. Jsme hrdí na naše pěstitele a jejich práci. Pěstitelé, ať již z Rakouska, Moravy, Čech nebo Tanzánie, Indie a Nikaraguy, jsou pro Sonnentor nedílnou součástí fungujícího celku. Tvoříme dlouhotrvající přátelské vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Pouze tehdy poroste radost. Tady roste radost."

SONNENTOR s.r.o. 
Příhon 943 
696 15 Čejkovice
 

Produkty

BIO citronová tráva sypaná

BIO citronová tráva sypaná
BIO

Sonnentor

79 Kč
80 g  
Citronový čaj SONNENTOR, balení 80g.

BIO dobrá nálada sypaná

BIO dobrá nálada sypaná
BIO

Sonnentor

89 Kč
50 g  
Sypaná čajová směs SONNENTOR, balení 50g.

BIO Yerba maté

BIO Yerba maté
BIO

Sonnentor

99 Kč
90 g  
Yerba maté SONNENTOR, balení 90g.

BIO Raráškův čaj - Polštářová bitva

BIO Raráškův čaj - Polštářová bitva
BIO

Sonnentor

75 Kč
20 g  
Raráškův čaj - Polštářová bitva porcovaný SONNENTOR, balení 20g

BIO Rooibos

BIO Rooibos
BIO

Sonnentor

92 Kč
100 g  
Rooibos sypaný SONNENTOR, balení 100g

Copyright © Badeko.cz 2021