Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 17.8., čtvrtek: 18.8.
Provoz eshopu badeko.cz ukončen, objednávejte na www.farmbox.cz

Goldim

Goldim

Výrobce zdravých dětských výrobků

GOLDIM spol. s r. o. je česká rodinná společnost zaměřená na vývoj a výrobu speciálních potravin. Od této společnosti odebíráme 3 druhy výrobků.

Co nejlepšího a nejkvalitnějšího můžete v dnešní době dopřát těm nejmenším, jejichž organismus je křehký a velmi citlivý? Odpověď na tuto často kladenou otázku je jednoduchá: "Mateřské mléko a v případě, že ho není dostatek nebo nestačí krýt požadavky dítěte - pak biopotraviny pro kojence a malé děti." Ochranná značka BABIO spojuje dohromady dvě slova - baby + bio. Právě toto spojení je garancí nejvyšší kvality speciálních potravin pro kojence, batolata i malé děti. Na českém trhu jsou probiotické mléčné biokaše, granulované biočaje s prebiotiky, kojenecké biočaje v nálevových sáčcích a dětský mléčný biocukr s prebiotikem. Jedinou biopotravinou se značkou BABIO určenou pro dospělé je nálevový biočaj pro kojící maminky na podporu tvorby mateřského mléka, jehož účinnost a výborné chuťové vlastnosti byly ověřeny klinickou studií v zahraničí. Všechny biopotraviny byly kladně posouzeny Českou pediatrickou společností. Celá bioprodukce je pod stálou kontrolou dceřinné společnosti německé certifikační organizace ABCert.

Speciální instantní granulované nápoje značky ČIPERKA, jež jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin. Při výrobě nedochází k žádným chemickým procesům, vlhké granulky jsou sušeny při teplotách do 50 stupňů. Konečný granulovaný kojenecký čaj je prakticky sterilní, avšak veškeré cenné látky z bylin i ovoce jsou plně zachovávány.

Také KOZÍ KAŠE ideální pro posílení trávicího systému Vašeho dítěte.

GOLDIM spol.s r.o.
Michelská 18/12a
140 00 Praha 4

Produkty

Aktuálně nemáme v nabídce žádné produkty tohoto dodavatele.

Copyright © Badeko.cz 2022