Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 30.10., čtvrtek: 31.10.

Goldim

Goldim

Výrobce zdravých dětských výrobků

GOLDIM spol. s r. o. je česká rodinná společnost zaměřená na vývoj a výrobu speciálních potravin. Od této společnosti odebíráme 3 druhy výrobků.

Co nejlepšího a nejkvalitnějšího můžete v dnešní době dopřát těm nejmenším, jejichž organismus je křehký a velmi citlivý? Odpověď na tuto často kladenou otázku je jednoduchá: "Mateřské mléko a v případě, že ho není dostatek nebo nestačí krýt požadavky dítěte - pak biopotraviny pro kojence a malé děti." Ochranná značka BABIO spojuje dohromady dvě slova - baby + bio. Právě toto spojení je garancí nejvyšší kvality speciálních potravin pro kojence, batolata i malé děti. Na českém trhu jsou probiotické mléčné biokaše, granulované biočaje s prebiotiky, kojenecké biočaje v nálevových sáčcích a dětský mléčný biocukr s prebiotikem. Jedinou biopotravinou se značkou BABIO určenou pro dospělé je nálevový biočaj pro kojící maminky na podporu tvorby mateřského mléka, jehož účinnost a výborné chuťové vlastnosti byly ověřeny klinickou studií v zahraničí. Všechny biopotraviny byly kladně posouzeny Českou pediatrickou společností. Celá bioprodukce je pod stálou kontrolou dceřinné společnosti německé certifikační organizace ABCert.

Speciální instantní granulované nápoje značky ČIPERKA, jež jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin. Při výrobě nedochází k žádným chemickým procesům, vlhké granulky jsou sušeny při teplotách do 50 stupňů. Konečný granulovaný kojenecký čaj je prakticky sterilní, avšak veškeré cenné látky z bylin i ovoce jsou plně zachovávány.

Také KOZÍ KAŠE ideální pro posílení trávicího systému Vašeho dítěte.

Produkty

Kozí kaše rýžová

Kozí kaše rýžová
ČR

Goldim

128 Kč
225 g  
Kozí kaše vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Kozí kaše vícezrnná s borůvkami

Kozí kaše vícezrnná s borůvkami
ČR

Goldim

128 Kč
225 g  
Kozí kaše vícezrnná s borůvkami vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

ČIPERKA OVOCNÝ dětský čaj

ČIPERKA OVOCNÝ dětský čaj
ČR

Goldim

69 Kč
1 ks  
Dětský ovocný granulovaný, instantní čaj bez sacharózy. Balení 180g.

Kozí kaše krupicová

Kozí kaše krupicová
ČR

Goldim

128 Kč
225 g  
Obilno-mléčná kaše s kozím mlékem vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Balení 225g (5-7 porcí dle věku dítěte).

Copyright © Badeko.cz 2019