Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 20.11., čtvrtek: 21.11.

Feel Eco

Feel Eco

Ekologická drogerie z Břeclavi

Feel Eco je životní postoj. Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí. Tyto dva aspekty v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu. Tato základní hesla stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco z ryze české produkce. Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech, obaly jsou z recyklovatelných materiálů.

Základním měřítkem je nám certifikační proces EU eco-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků eco-labelu.
 
Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak méně spotřebováváte a tím šetříte vaší peněženku a současně naši společnou planetu. Prostředky jsou zároveň účinné již při nízkých teplotách, doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, čímž tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 
Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte si kvalitu produktů Feel Eco, a zařaďte se mezi spotřebitele, kterým není jedno jak a kde žijí.

Produkty

Tekuté mýdlo s Arnikou

Tekuté mýdlo s Arnikou Akce
ČR

Feel Eco

72 69 Kč
300 ml  
Feel Eco tekuté mýdlo s Arnikou, BALENÍ 300ml.

Sprchový gel Limetka & Bambus

Sprchový gel Limetka & Bambus Akce
ČR

Feel Eco

99 79 Kč
300 ml  
Feel Eco sprchový gel Limetka & Bambus, balení 300ml.

Aviváž Baby

Aviváž Baby Akce
ČR

Feel Eco

93 65 Kč
1 l  
Feel Eco aviváž Baby, lahev 1l. MIN.TRVANLIVOST 6.9.2019.

Aviváž ovoce

Aviváž ovoce Akce
ČR

Feel Eco

84 76 Kč
1 l  
Feel Eco aviváž ovoce, lahev 1l. MIN.TRVANLIVOST 24.11.2019.

Copyright © Badeko.cz 2019