Přihlášení
Zapomenuté heslo | Registrace
Košík je prázdný
Rozvozové dny
pro aktuální objednávky:
Středa: 17.8., čtvrtek: 18.8.
Provoz eshopu badeko.cz ukončen, objednávejte na www.farmbox.cz

Chocotherapia

Chocotherapia

Svět kvalitní čokolády

Působíme na českém trhu jako přímý dovozce a distributor špičkových cukrovinek. V naší nabídce naleznete čokoládu, nugát, pralinky, marcipán, bylinné bonbóny, ovocné řezy a další produkty nejvyšší kvality.

Sladké zakázáno? Zbytečně…

Zvolíte-li kvalitní produkty, nebudete mít důvod přestat mlsat. Kvalita spočívá zejména ve výběru kvalitních surovin a šetrnosti jejich zpracování. Kvalita je filosofií naší společnosti, proto spolupracujeme pouze s výrobci, jejichž produkty se nálepkou špičkové kvality pyšní a mají dlouholetou tradici na světovém trhu. Vybíráme pečlivě a hledáme po celém světě.

Štíhlí, zdraví a v kondici?

Širokou nabídkou a nejvyšší kvalitou uspokojíme každého včetně diabetiků, těhotných a kojících žen a lidí vyznávajících zdravou výživu a životní styl.

Laskominy z našeho portfolia jsou stále více oblíbené u maminek malých dětí a dětí samotných. S našimi produkty totiž nemusí maminky sobě ani dítěti mlsání zakazovat z obavy z negativních následků na váze či chrupu.

Nevíte jak potěšit sebe, obdarovat své nejbližší a známé či jaký zvolit vhodný dárek pro obchodní partnery?

Vsaďte na cukrovinky špičkové kvality zabalené navíc v originálních a nepřehlédnutelných obalech. Získáte tak kvalitní a originální dárek plný chuti a potěšíte dvojnásob.

Chocotherapia, s.r.o.
Loosova 262/1
638 00 Brno-Lesná

 

Produkty

Aktuálně nemáme v nabídce žádné produkty tohoto dodavatele.

Copyright © Badeko.cz 2022